Doradztwo dla deweloperów

Dream Estate / Oferta / Doradztwo dla deweloperów

DORADZTWO DLA INWESTORÓW

Stare porzekadło mówi, że nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Błądzić jest rzeczą ludzką, ale człowieka sukcesu charakteryzuje szybkie wyciąganie wniosków i redukowanie pomyłek do minimum. Na rynku nieruchomości nietrudno o potknięcie, dlatego wiedza i doświadczenie sprawdzonego doradcy mogą okazać się tu na wagę złota. Dream Estate proponuje deweloperom wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach inwestowania w nieruchomości. Naszą specjalizacją jest najem krótkoterminowy w miejscowościach z potencjałem turystycznym, co sprawia, że jesteśmy źródłem wiedzy dla deweloperów realizujących inwestycje zarówno na rynku hoteli, jak i apartamentów wakacyjnych.

Doskonale znamy aktualne warunki rynkowe, na bieżąco śledzimy trendy branżowe, a także monitorujemy ceny gruntów i nieruchomości. Interdyscyplinarna wiedza i różnorodne, poparte wieloletnią praktyką doświadczenie zgromadzone przez nas zespół to bezcenny zasób, z którego mogą Państwo skorzystać dzięki usługom doradczym Dream Estate. 

Zapewniamy najwyższy poziom obsługi inwestorów, dyskrecję i profesjonalizm na każdym kroku planowania, realizacji, sprzedaży i ewaluacji inwestycji.

W ramach kompleksowego doradztwa dla inwestorów oferujemy:

  • analizę terenu pod inwestycję,
  • analizę rynkową,
  • przygotowanie projektu koncepcyjnego,
  • przygotowanie biznes planu,
  • koordynację prac nad projektem budowlanym i wykonawczym,
  • zarządzanie projektem.
Ulubione ()