Apartamenty Pod Stokiem

Szczyrk

Apartamenty

34

Powierzchnia

od 18m- 24m2

Cena od

363 000 zł

Termin oddania

2021

Model biznesowy

Podział 70/30

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty pod Stokiem to kameralny obiekt aparthotelowy zlokalizowany w Szczyrku, zaledwie 200 m od wyciągu narciarskiego na Skrzyczne. Doskonała lokalizacja w połączeniu z nowoczesną architekturą oraz bogatą infrastrukturą udogodnień dla gości tworzą bardzo interesującą alternatywę dla inwestorów chcących lokować swój kapitał w górskich resortach. Obiekt składa się z 34 wykończonych i wyposażonych pokoi hotelowych oraz apartamentów, gdzie każdy lokal posiada aneks kuchenny.

Szczyrk – to już teraz nowa, zimowa stolica Polski! Niemal 50 km tras zjazdowych, najnowocześniejsze wyciągi narciarskie oraz bogate zaplecze serwisowe, sprawiają, że Szczyrk w tej chwili jest najdynamiczniej rozwijającym się kurortem górskim w Polsce.

Latem turyści mogą korzystać z licznych szlaków górskich oraz tras rowerowych, w tym 13 km tras zjazdowych enduro, które usatysfakcjonują każdego kto lubi aktywnie spędzać swój wolny czas. To wszystko plus urokliwe centrum miasta, bogate w infrastrukturę rekreacyjna i zaplecze gastronomiczne, oraz liczne wydarzenia kulturalne sprawiają, że Szczyrk zostawia po sobie naprawdę dobre wrażenia!

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Piętro

Brak lokali spełniających kryteria.

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()