Bike'owe Beskidy

Szczyrk

Apartamenty

40

Powierzchnia

od 50m- 57m2

Cena od

626 000 zł

Termin oddania

2023

Model biznesowy

70/30

Opis inwestycji

Pierwszy etap inwestycji obejmuje dwa czterokondygnacyjne budynki, w których mieści się w sumie 40 apartamentów o powierzchni od 50 m2 do 57 m2. W skład każdego z nich wchodzi przestronny i jasny salon, kuchnia lub aneks kuchenny, komfortowa sypialnia oraz łazienka – tego typu dwupokojowe apartamenty cieszą się ogromną popularnością na rynku najmu krótkoterminowego. Idealne miejsce codziennego relaksu stanowią przynależące do każdego apartamentu duże balkony, zaś na parterze ogródki do wyłącznego korzystania. Aby umożliwić nabywcom aranżację wnętrza według własnej koncepcji i potrzeb, apartamenty przygotowane są w standardzie deweloperskim, możliwy jest również wybór opcji wykończenia „pod klucz”.

Każdy budynek wyposażony jest w windę, zaś wejście zabezpieczone jest domofonem z dostępem na kod/kartę, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa oraz ułatwia obsługę klientów korzystających z najmu krótkoterminowego.

Miejsca parkingowe znajdują się zarówno w garażu podziemnym, jak i na terenie osiedla, który jest ogrodzony i monitorowany. Same budynki są położone tuż przy lesie, w pobliżu górskiego potoku, zapewniając relaksujący kontakt z naturą. Na terenie osiedla zaplanowano również plac zabaw dla najmłodszych oraz specjalnie wydzielone, zadaszone miejsce do grillowania.

Niewątpliwym atutem inwestycji są dodatkowe udogodnienia dla rowerzystów i narciarzy: narciarnia, bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów, myjka dla rowerów, a także stanowisko do samodzielnego serwisowania oraz ładowania sprzętu.

BIKEowe Beskidy to miejsce stworzone z myślą o tych, dla których Beskidy są bajkowe nie tylko ze względu na walory przyrodnicze i krajobrazowe, ale przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu – na rowerze, na nartach i pieszo. BIKEowe Beskidy to nie tylko doskonała lokalizacja, ale gotowy pomysł biznesowy, zaspokajający potrzeby aktywnej grupy odwiedzających Szczyrk turystów.

Cechy, które wyróżniają Bike’owe Beskidy:

 • Najlepsza lokalizacja: Inwestycja zlokalizowana jest 300 metrów od dolnej stacji 10-osobowej kolejki gondolowej ośrodka narciarskiego Szczyrk Mountain Resort, dzięki czemu apartamenty stanowią doskonałą bazę wypadową dla miłośników narciarstwa i kolarstwa górskiego. Do stacji gondoli dostać się można pieszo. Punkty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu, sklepy i serwis znajdują się zaraz obok inwestycji. Absolutnie topowa lokalizacja w samym centrum atrakcji. 
   
 • Miejsce inwestycji: Do niedawna Szczyrk i jego okolice kojarzyły się przede wszystkim ze sportami zimowymi i turystyką pieszą. W ostatnich latach region ten przyciąga jednak coraz więcej amatorów innego sportu – kolarstwa górskiego. Sukcesywna rozbudowa jednokierunkowych ścieżek rowerowych o różnym stopniu trudności, zaprojektowanych z dala od pieszych szlaków, zapewnia wspaniałą rozrywkę niemal przez cały rok.
   
 • Miasto Szczyrk: to jedna z najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowości w południowej części województwa śląskiego. O jej popularności przez cały rok decydują świetne warunki do uprawiania sportów zimowych oraz kolarstwa górskiego, a także turystyki pieszej. Malownicze położenie między stokami Skrzycznego i Klimczoka pozwala poczuć górski klimat znany z alpejskich kurortów.
   
 • Nowoczesne i praktyczne budownictwo: wysoka jakość architektury, wzorców, wysoka jakość wykonania obiektu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, z użyciem naturalnych materiałów.
   
 • Kupuj bez prowizji: Nie pobieramy żadnych prowizji lub opłat od kupującego

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Piętro

Inwestycja
Typ
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Wideo
Cena
Status
BIKE'owe Beskidy
Apartamenty Inwestycyjne
3
0
2
57.52 m2
Sprawdź
Wolne
BIKE'owe Beskidy
Apartamenty Inwestycyjne
3
0
2
57.52 m2
Sprawdź
Wolne

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()