Bike'owe Beskidy II

Szczyrk

Apartamenty

117

Powierzchnia

od 26m- 89m2

Cena od

626 000 zł

Termin oddania

2026

Model biznesowy

70/30

Opis inwestycji

BIKE’owe Beskidy II to drugi etap inwestycji fantastycznie zlokalizowanej przy Szczyrk Mountain Resort – największym ośrodku narciarskim w Polsce!

Bez konieczności korzystania z samochodu, w bezpośrednim sąsiedztwie aparthotelu czeka na klientów ponad 50km tras narciarskich i łącznie 40km tras rowerowych, w tym  Enduro Trails, oraz mnóstwo górskich szlaków!

Oferujemy Państwu ponad 100 apartamentów klimatyzowanych i wykończonych „pod klucz”, o zróżnicowanym metrażu od 26m² do 89m², z możliwością łączenia lub swobodnego zaaranżowania niektórych jednostek, biznesowo zarządzanych w formule condo-hotelowej, z nieograniczonym pobytem właścicielskim!

Przemyślany rozkład apartamentów jedno, dwu, trzy lub czteropokojowych, w układzie funkcjonalnym hotelowym, apartamentowym i penthousowym,  gustownie umeblowanych oraz  wyposażonych, to efekt wyobraźni i wielu godzin pracy architektów.

UDOGODNIENIA:

W ramach inwestycji zaprojektowano prawie 80 miejsc w garażach podziemnych skomunikowanych windami, narciarnie z suszarkami do butów, strefę wellness z plażą, basenem i brodzikiem dla dzieci, wannami jaccuzi, saunarium, a także restauracją z tarasem i kącikiem zabaw dla najmłodszych. Na terenie obu inwestycji znajdzie się także zewnętrzny plac zabaw dla dzieci i wiata piknikowa.

Nazwa BIKE’owe Beskidy II zobowiązuje, dlatego kolejnym niewątpliwym atutem są dodatkowe udogodnienia dla rowerzystów:               

  • pralka w każdym apartamencie,          
  • bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów z monitoringiem,                  
  • wiata z myjką i stanowiskiem do samodzielnego serwisowania oraz ładowania rowerów lub samochodów

MODEL BIZNESOWY:

Dzięki elastycznemu i bezpiecznemu modelowi biznesowemu z podziałem zysków 30/70 oraz  nieograniczonym pobytem właścicielskim, BIKE’owe Beskidy II to pewny zysk i ochrona Twojego kapitału.

DLACZEGO TO MIEJSCE?

BIKE’owe Beskidy II to też miejsce stworzone z myślą o tych, dla których Beskidy są bajkowe nie tylko ze względu na walory przyrodnicze i krajobrazowe, ale przede wszystkim ze względu na ogromne możliwości aktywnego spędzania czasu – na rowerze, na nartach oraz pieszo, zarówno indywidualnie, jak i z rodziną. Nowoczesne widokowe apartamenty ze wszystkimi rekreacyjnymi udogodnieniami to gwarancja, że każdy poczuje się tutaj wyjątkowo, a pobyt w górskim kurorcie nabierze nowego wymiaru.

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Piętro

Brak lokali spełniających kryteria.

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()