Casa Delle Fate

Toskania

Willa

5 pokoi

Powierzchnia

237 m2

Cena

535 000 € netto

Termin remontu

2023

Model biznesowy

brak

Opis inwestycji

Casa Delle Fate luksusowa willa znajdująca się na wzgórzach Chianti położonej w oazie małego toskańskiego miasteczka Reggello Leccio. Piękna trzy poziomowa konstrukcja budynku powstała ze starego toskańskiego kamienia używanego w regionalnym budownictwie połączonego z nowoczesną architekturą i wysokiej klasy wykończeniem tworzy projekt łączący luksus z niesamowitym klimatem starej toskańskiej wsi.

Duże przeszklenia na parterze zapewniają dostęp naturalnego światła dzięki czemu wnętrza budynku wydają się większe i bardziej przytulne. Główny poziom budynku składa się z część dziennej z wygodnymi kanapami oddzieloną od kuchni klimatycznym zabytkowym kominkiem, który został zaprojektowany przez wybitnego toskańskiego architekta co dodaje stylu całej inwestycji oraz dwiema w pełni wyposażonym w stylowe meble sypialniami.  Na niższym poziomie znajduję się główna luksusowa sypialna wraz z komfortową łazienką. Bezpośrednim wyjście na ogród z basenem z którego rozpościera się piękny widok na wzgórza i dolinę zapewnia właścicielom komfortu i swego rodzaju ekskluzywność.

Posiadłość otoczona jest toskańską roślinnością, a ogród zaprojektowany jest na wypoczynek i relaks. Duży basen wraz ze strefą wypoczynku a również miejsce do grillowania dają nam przestrzeń, która zapewni zabawę i wypoczynek w toskańskim raju.

Udogodnienia

Dowiedz się więcej

Ulubione ()