Dom OdSkoczni

Dom OdSkoczni

Szczyrk

Pokoje

7

Powierzchnia

207 m2

Cena

2 100 000 zł

Termin oddania

2022

Opis inwestycji

Przestronny dom w Szczyrku to świetna inwestycja dla osób, które chcą spędzać czas wolny w górskim kurorcie a także czerpać korzyści z wynajmu krótkoterminowego.

Dom ma ogromny potencjał inwestycyjny ze względu na swoje położenie oraz możliwości aranżacji. Budynek ma powierzchnie 207 m2. Nieruchomość położona jest na zboczu góry zapewniając panoramiczny, niezasłonięty widok na kompleks skoczni Skalite oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim – Skrzyczne. Do centrum miasta mamy 900 metrów co pozwala na szybką komunikacje z ośrodkami narciarskimi.

Przewidywany zysk z wynajmu domu dla 10 do 12 osób to ok 218 000 zł rocznie. Jesteśmy operatorem na podobnej inwestycji, dlatego możemy określić prognozowaną kwotę.

____

Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione przykładowe dochody związane z wynajmem apartamentu mają jedynie charakter szacunkowy i zależą od warunków nawiązania współpracy z Operatorem.

Dowiedz się więcej

Ulubione ()