Grunt inwestycyjny w Szczyrku

Grunt inwestycyjny

Szczyrk

Przeznaczenie

budowlana

Powierzchnia

1,9 ha

Cena

1 899 000 zł

 

Opis inwestycji

Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny w rejonie wyciągów. Działka o powierzchni 1,9 ha położona jest w górnej części Szczyrku, w rejonie stacji narciarskiej Szczyrk- Solisko.

Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej spełniającej wszystkie wymagane parametry. Do najbliższego wyciągu, tras narciarskich, rowerowych i pieszych - ok. 500m.

Nieruchomość usytuowana na stoku południowym, w pierwszej linii zabudowy, przestrzenna, pięknie nasłoneczniona, z niezagrożonymi widokami na panoramę gór i stoków narciarskich. Teren pochyły, geologicznie stabilny.

Przeznaczenie w MPZP: Mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zorganizowanej z dopuszczeniem usług (30%), w tym UP. Pb 40%, Pz 40%, H: 12m.

Media: Gaz na działce. Prąd - wzdłuż drogi, na działce.

____

Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione przykładowe dochody związane z wynajmem apartamentu mają jedynie charakter szacunkowy i zależą od warunków nawiązania współpracy z Operatorem.

Lokalizacja inwestycji

Dowiedz się więcej

Ulubione ()