Panoramiczny widok na Skrzyczne

Widok na Skrzyczne

Szczyrk

Południowy stok pod zabudowę jednorodzinną

Przeznaczenie

mieszkaniowa

Powierzchnia

1505 m²

Cena

1 000 000 zł

 

Opis inwestycji

Biuro Nieruchomości Dream Estate oferuje na sprzedaż działkę z panoramicznym widokiem na górę Skrzyczne. Wyjątkowa parcela na stoku południowym lekko pochyła nadająca się pod zabudowę jednorodzinną, rekreacyjną a także deweloperską. Nieruchomość może okazać się azylem w zgiełku zatłoczonego Szczyrku. Otoczenie lasu i szum górskiego potoku może okazać się spełnieniem wszelakich marzeń.

Grunt usytuowany jest naprzeciwko wyciągu kanapowego na Skrzyczne COS (700m), najbliższy oświetlony stok narciarski Kaimówka (500m), najbliższa restauracja (600m). Z działki bezpośrednie wyjście na szlak górski (Beskid, Kotarz, Biały Krzyż)

Jedyna taka lokalizacja z bliskością do najlepszego ośrodka narciarskiego oraz panoramicznym widokiem na góry. Działka w kształcie odwróconej litery T.

Nieruchomość składa się z kilku działek (budowlanej 1215m2, rolnej 290m2, las). Otoczenie: domy jednorodzinne, pensjonaty, las.

Przeznaczenie w MPZP: M.1 – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Maksymalna pow. Zabudowy - 40%
Minimalna pow. biologicznie czynna – 40%
Maksymalna wysokość budynków – 12m (III kondygnacje)
Minimalne powierzchnie działek budowlanych w strefie M.1 dla zabudowy wolnostojącej i bliźniaczej: 600m2, a dla zabudowy szeregowej: 400m2.

Media:
Prąd na działce
Kanalizacja i gaz w sąsiedztwie

 

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()