Oaza Kozubnik

Porąbka

Apartamenty

4

Powierzchnia

68,00m

Cena od

467 tyś zł

Termin oddania

2022

Model biznesowy

Zysk 70/30

Opis inwestycji

Apartamentowiec mieści się na mocno nasłonecznionym zboczu góry w miejscowości Porąbka. Wszystkie cztery mieszkania gwarantują niezapomniany widok na jezioro Międzybrodzkie oraz pasmo Beskidów. To idealne miejsce dla osób kochających spokój i bliskość natury. 

Do każdego apartamentu przynależą 2 tarasy o ekspozycji południowej i zachodniej oraz wydzielony ogródek. Cena obejmuje garaż oraz komórkę lokatorską skąd prowadzi klatka schodowa na 1 i 2 piętro inwestycji.

Położenie budynku umożliwia również szybkie dotarcie do najciekawszych atrakcji i miast regionu, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę wypadową na dalsze wyjazdy:

  • Stok narciarski Góra Żar 15 min
  • Plaża jeziora Międzybrodzkiego 10 min 
  • Energylandia 30 min 
  • Czarny Groń 30 min
  • Szczyrk 38 min

DLACZEGO PORĄBKA?

Gmina Porąbka jest malowniczo położona w dolinie rzeki Soły, pośród stoków Beskidu Małego u podnóża góry Żar. Na piękne otoczenie składają się urocze zakątki leśne z miejscami na wypoczynek i rekreację, szczyty górskie, na które można wspiąć się po oznakowanych szlakach, rzeki, kanały i strumienie, a także większe zbiorniki wodne. Miejscowość słynna jest przede wszystkim z powodu pierwszej w Polsce zapory wodnej "Porąbka".

W najbliższych latach zaplanowany jest dynamiczny rozwój infrastruktury hotelowej oraz usługowej w tym obszarze, co przyczyni się do wzrostu wartości obecnie sprzedawanych nieruchomości w tym miejscu.

Planowane zakończenie prac zaplanowano na marzec lub kwiecień 2022r. Inwestycja zostanie oddana do użytku w czerwcu lub lipcu 2022r.

Kupuj bez prowizji: Nie pobieramy żadnych prowizji lub opłat od kupującego

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Inwestycja
Typ
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Wideo
Cena
Status
OAZA Kozubnik
Apartamenty Inwestycyjne
A1
0
3
68.00 m2
Sprawdź
Wolne
OAZA Kozubnik
Apartamenty Inwestycyjne
B1
0
3
68.00 m2
Sprawdź
Wolne
OAZA Kozubnik
Apartamenty Inwestycyjne
B2
1
3
68.00 m2
Sprawdź
Wolne

Dowiedz się więcej

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()