Ostoja Beskidy

Apartamenty

22

Powierzchnia

od 38m- 49m2

Cena od

646 000 zł

Termin oddania

2023

Model biznesowy

70/30

Opis inwestycji

Ostoja Beskidy tworzy kompleks 2 nowoczesnych budynków w których znajduje się 22 apartamenty wpisujące się w beskidzki klimat. Niska zabudowa, duże tarasy, ogromne przeszklenia pozwalają cieszyć się niepowtarzalnym górskim widokiem. Przestronne trzypokojowe apartamenty z dwiema odrębnymi sypialniami, pokojem dziennym i aneksem kuchennym stanowią idealną alternatywę dla wypoczynku rodzin z dziećmi.

Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja. Cichy i komfortowy azyl z dala od zgiełku miasta, wśród zieleni znajdujący się zaledwie 150m od centrum.

 

 

W sąsiedztwie apartamentów płynie rzeka Żylica, wzdłuż której znajduje się deptak i ścieżka rowerowa, która prowadzi do Placu Św. Jakuba (około 150m- rynek), Amfiteatr Skalite, Kompleks Skoczni Narciarskich SKALITE. Ścieżką rowerową możemy dojechać do Jeziora Żywieckiego, Szczyrkowski Ośrodek Narciarski – SON (Gondola, Kanapy) – 8 minut, Kolejka Linowa na Skrzyczne – Kanapy (ok. 2 km, 5 minut jazdy), SkiBus – 100 m. Bezpośrednio z inwestycji wchodzimy na szlak pieszy na Skrzyczne.

Zwolennicy aktywnego spędzania czasu, jak i osoby poszukujące wypoczynku w sercu lasu, znajdą tu coś dla siebie o każdej porze roku.

Udogodnienia

Dowiedz się więcej

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()