Apartament Słoneczna Góra II

Szczyrk

Apartament

1

Powierzchnia

40m

Cena od

750 000 zł

Termin oddania

2019

Opis inwestycji

Apartament na Słonecznej Górze w Szczyrku to idealna propozycja dla osób poszukujących swojego miejsca, jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Oferujemy Państwu przestronny lokal o powierzchni 40 m2. Dwu poziomowe, w pełni wyposażone mieszkanie zachwyca nowoczesną kuchnią, ustawnym pokojem i wyjątkowo dużą łazienką. Na antresoli znajduje się wygodna sypialnia z miejscem na przechowywanie i pięknym widokiem na góry z okna dachowego.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe. Lokal został zaprojektowany przez właściciela i wynajety zaledwie kilka razy. Zabudowa i meble są w stanie idealnym.

Kupuj, mieszkaj lub wynajmuj i zarabiaj, nawet do 40 tys. rocznie! Gwarantujemy  możliwość skorzystania z usług profesjonalnego operatora.

Cechy, które wyróżniają Apartament Słoneczna Góra:

  • wysoka jakość architektury, wzorców oraz wysoka jakość wykonania obiektu zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, z użyciem naturalnych materiałów
  • świetna lokalizacja: 2,5 km do wyciągu na Skrzyczne. 4,5 km do gondoli Szczyrk Mountain Resort. 400 m do Centralnego Ośrodka Sportu (COS Szczyrk – basen, korty tenisowe, boiska do siatkówki, piłki nożnej), 400 m do sklepu Biedronka
  • przepiękny widok na kompleks skoczni narciarskich Skalite, dolinę Jeziora Żywieckiego oraz najwyższy szczyt w Beskidzie Śląskim – Skrzyczne
  • do apartamentu przypisane jest jedno miejsce postojowe – w cenie! 

____

Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione przykładowe dochody związane z wynajmem apartamentu mają jedynie charakter szacunkowy i zależą od warunków nawiązania współpracy z Operatorem.

Udogodnienia

Dowiedz się więcej

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()