Szczyrkowska Osada

Szczyrk

Apartamenty

15

Powierzchnia

od 36m- 56m2

Cena od

544 000 zł

Termin oddania

2023

Model biznesowy

65/35

Opis inwestycji

O INWESTYCJI

Szczyrkowska Osada to inwestycja wykonana w najwyższym standardzie. Zlokalizowana w Szczyrk, na wzniesieniu góry w otoczeniu drzew z roztaczającym się panoramicznym widokiem na górę Skrzyczne. Powstała z myślą o osobach poszukujących spokoju i bliskości natury.

Inwestycja oferuje rozwiązania inteligentnego domu, w standardzie zapewnia ogrzewanie podłogowe, opiekę rezydenta oraz prywatny Ski-Bus zawsze dostępny dla gości. Doskonała lokalizacja w połączeniu z nowoczesną architekturą stworzyła Osadę, która idealnie spełnia role miejsca do wypoczynku jaki aktywnej rekreacji.

Kompleks znajduje się w 800 metrów od stoku narciarskiego Beskid Sport Arena, 500 metrów od jedynego Aquaparku w Szczyrku i 600 metrów od centrum miasta, restauracji oraz deptaku. Inwestycja składa się z 15 apartamentów w 3 segmentach plus SPA. Są to lokale mieszkaniowe sprzedawane na 8% VAT. Apartamenty sprzedawane są w podwyższonym stanie deweloperskim, istnieje możliwość wykończenia i wyposażenia lokalu.

Szczyrk – to już teraz nowa, zimowa stolica Polski! Niemal 50 km tras zjazdowych, najnowocześniejsze wyciągi narciarskie oraz bogate zaplecze serwisowe, sprawiają, że Szczyrk w tej chwili jest najdynamiczniej rozwijającym się kurortem górskim w Polsce.

Latem turyści mogą korzystać z licznych szlaków górskich oraz tras rowerowych, w tym 13 km tras zjazdowych enduro, które usatysfakcjonują każdego kto lubi aktywnie spędzać swój wolny czas. To wszystko plus urokliwe centrum miasta, bogate w infrastrukturę rekreacyjna i zaplecze gastronomiczne, oraz liczne wydarzenia kulturalne sprawiają, że Szczyrk zostawia po sobie naprawdę dobre wrażenia!

MODEL BIZNESOWY

  • Operator oferuje podział zysku od wygenerowanego przychodu 35/65 w tym zapewniając remont części wspólnych.
  • Obsługa nieruchomości pod kątem sprzątania, marketingu, finansów, serwisu.
  • Odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez gości po stronie operatora.
  • Pobyty Właścicielskie bez ograniczeń.
  • Media, czynsz, ubezpieczenie, podatek od nieruchomości po stronie Właściciela.

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Piętro

Inwestycja
Typ
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Wideo
Cena
Status
Szczyrkowska OSADA
Apartamenty Inwestycyjne
B1
0
3
44.64 m2
Sprawdź
Wolne

Dowiedz się więcej

Ulubione ()