Opis inwestycji

O INWESTYCJI

Szczyrkowskie tarasy to kameralne, widokowe apartamenty u podnóża góry Bieniatka w Szczyrku. Inwestycja składa się z 6 lokali oraz Strefy Spa. 3 pokojowy apartament na piętrze posiada taras i przestrzeń zieloną, jego powierzchnia to 49m²

Dwupoziomowe lokale na piętrzę mają metraż 80m² oraz 2 tarasy z których rozpościera się widok na góry i skocznie narciarską. 

Szczyrkowskie Tarasy znajdują się zaledwie 850 m od centrum Szczyrku. Gmina zapewnia dowóz na wybrane stoki narciarskie SkiBusem spod samej inwestycji. Lokalizacja jest również atrakcyjna jako punkt wypadowy na trasy rowerowe, które prowadzą aż do Bielska-Białej. 

SZCZYRK

Szczyrk – to już teraz nowa zimowa stolica Polski! Niemal 50 km tras zjazdowych, najnowocześniejsze wyciągi narciarskie oraz bogate zaplecze serwisowe, sprawiają, że Szczyrk w tej chwili jest najdynamiczniej rozwijającym się kurortem górskim w Polsce.

Latem turyści mogą korzystać z licznych szlaków górskich oraz tras rowerowych, w tym 13 km tras zjazdowych enduro, które usatysfakcjonują każdego kto lubi aktywnie spędzać swój wolny czas. To wszystko plus urokliwe centrum miasta, bogate w infrastrukturę rekreacyjna i zaplecze gastronomiczne, oraz liczne wydarzenia kulturalne sprawiają, że Szczyrk zostawia po sobie naprawdę dobre wrażenia!

MODEL BIZNESOWY

  • Operator oferuje podział zysku od wygenerowanego przychodu 35/65 w tym zapewniając remont części wspólnych.
  • Obsługa nieruchomości pod kątem sprzątania, marketingu, finansów, serwisu.
  • Odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez gości po stronie operatora.
  • Pobyty Właścicielskie bez ograniczeń.
  • Media, czynsz, ubezpieczenie, podatek od nieruchomości po stronie Właściciela.

Udogodnienia

Przykładowe lokale

Powierzchnia

m2
m2

Cena

Liczba pokoi

Piętro

Inwestycja
Typ
Numer
Piętro
Pokoje
Metraż
Wideo
Cena
Status
Szczyrkowskie TARASY
Apartamenty Inwestycyjne
A2
1
5
82.57 m2
Sprawdź
Wolne

Dowiedz się więcej

Ulubione ()