Apartament Szczytowa

Szczyrk

Apartament

1

Powierzchnia

44,7m2

Cena

699 tyś zł

Termin oddania

2017

Opis inwestycji

Z przyjemnością prezentujemy 44,7 metrowy apartament w nowoczesnym budynku na szczycie zbocza w Szczyrku.

Lokal został wykończony z największą dbałością o szczegóły. Posiada:

  • duży pokój z jadalnią i otwartą kuchnią
  • przestronną łazienkę z nowoczesnym prysznicem
  • pięknie wykończoną sypialnię

Wewnętrzna prywatna klatka schodowa prowadzi do garażu o powierzchni 23,7 m², który w części został zagospodarowany na dodatkową przestrzeń do odpoczynku.

Przed garażem znajduje się dodatkowe miejsce parkingowe. Apartament nigdy nie był wynajmowany, korzystał z niego tylko właściciel dlatego utrzymany jest w stanie idealnym.

DLACZEGO SZCZYRK

Szczyrk – to już teraz nowa, zimowa stolica Polski! Niemal 50 km tras zjazdowych, najnowocześniejsze wyciągi narciarskie oraz bogate zaplecze serwisowe, sprawiają, że Szczyrk w tej chwili jest najdynamiczniej rozwijającym się kurortem górskim w Polsce.

Latem turyści mogą korzystać z licznych szlaków górskich oraz tras rowerowych, w tym 13 km tras zjazdowych enduro, które usatysfakcjonują każdego kto lubi aktywnie spędzać swój wolny czas. To wszystko plus urokliwe centrum miasta, bogate w infrastrukturę rekreacyjna i zaplecze gastronomiczne, oraz liczne wydarzenia kulturalne sprawiają, że Szczyrk zostawia po sobie naprawdę dobre wrażenia!

MODEL BIZNESOWY

Właściciele apartamentów mają możliwość zamówienia dodatkowej opcji, związanej z użytkowaniem nieruchomości – w ofercie dostępne jest sprzątanie wnętrz, serwis oraz obsługa gości. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, by mieszkańcy apartamentów czuli się w nich maksymalnie komfortowo i mogli cieszyć się wypoczynkiem w najlepszych możliwych warunkach. Od 2018 roku działa niezależna spółka, która obsługuje nieruchomości pod kątem usług sprzątania i najmu krótkoterminowego. Kupując apartament – sam decydujesz, czy chcesz z niego korzystać, czy oddać w zarządzanie.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przesłaną ofertą dostępnych lokali oraz materiałami w załączniku.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Udogodnienia

Dowiedz się więcej

Ulubione ()