Willa 74 

Wisła

Pokoi

12

Powierzchnia

1308m

Cena

5 740 000 zł

Termin oddania

2021

Opis inwestycji

LOKALIZACJA

Wisła – to jedna z najbardziej popularnych miejscowości w Beskidzie Śląskim. Wisła przyciąga do siebie turystów juz od koncówki XIX wieku. Dzięki swoim naturalnym walorom i bogatej ofercie atrakcji turystycznych stanowi ważny ośrodek sportowy i turystyczny, który w minionych latach tylko zyskał na popularności. Turyści wypoczywający w Wiśle maja do dyspozycji kilkadziesiąt kilometrów szlaków pieszych z pięknymi widokami oraz kilkanaście stacji narciarskich z ponad 20 km tras zjazdowych. Wisła to także znakomita alternatywa dla turystyki rowerowej, z licznymi ścieżkami i trasami zjazdowymi.

Nieruchomość położona jest w niedalekim sąsiedztwie Hotelu Gołębiewski (ok 200 m) i posiada bezpośredni zjazd z głównej drogi w Wiśle - ul. 1 Maja. Bezpośrednią okolicę stanowi centrum miasta oraz szlaki spacerowe nad rzeką Wisłą. To co wpływa na wyjątkowość prezentowanej inwestycji, to fakt, że jest ona zauważalna dla każdego turysty odwiedzającego Wisłę. 

NIERUCHOMOŚĆ

Na nieruchomość składa się działka o powierzchni 1308 m2 wraz z nowoczesnym, dwupiętrowym budynkiem w bardzo wysokim standardzie o łącznej powierzchni 505 m2. Obiekt posiada 12 pokoi, o łącznej liczbie 31 miejsc noclegowych. Na parterze znajduje się przestronne lobby, sala kominkowa oraz sala śniadaniowa wraz z zapleczem kuchennym. Do dyspozycji gości jest sauna sucha wraz z miejscem do wypoczynku oraz miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji. Pokoje wykończone są w wysokim standardzie i bogato wyposażone, przynależą do nich przestronne tarasy. 

INWESTYCJA

Obiekt sprzedawany jest jako kompletna i gotowa inwestycja z możliwością natychmiastowego zarabiania. Pensjonat został uruchomiony w 2021 roku, posiada swoją stronę internetową oraz social media. 

Opinia na Booking.com – 9,8/10

Opinia na Google – 5.0/5.0

Inwestor ma możliwość nawiązać współpracę z doświadczonym i sprawdzonym operatorem – Dream Apart (www.dreamapart.pl ), który zajmie się obsługą i zarządzaniem obiektu, dzięki czemu inwestycja staje się dla Inwestora w pełni bezobsługowa. 

Istnieje możliwość rozbudowy budynku o kolejne 300 m2 z 15 pokojami (kolejne 30 miejsc noclegowych). 

Wydane zostało pozwolenie na budowę, które będzie aktualne jeszcze przez 2 lata.

____

Przedstawione informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione przykładowe dochody związane z wynajmem apartamentu mają jedynie charakter szacunkowy i zależą od warunków nawiązania współpracy z Operatorem.

Udogodnienia

Dowiedz się więcej

Lokalizacja inwestycji

Ulubione ()