Doradztwo dla klienta przy zakupie nieruchomości

Dream Estate / Oferta dla Klienta

Doradztwo przy zakupie nieruchomości

Naszym Klientom gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie, dbałość o najmniejsze detale oraz atrakcyjność oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości inwestycyjnych, zespół pracowników Dream Estate pomoże wybrać Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jesteśmy po to, aby przeprowadzić Cię przez cały skomplikowany proces zakupu nieruchomości służąc swoją wiedzą i doświadczeniem, wszystko po to, aby zakupiona przez Ciebie nieruchomość spełniła Twoje oczekiwania. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas, a przebieg zakupu będzie maksymalnie bezpieczny i komfortowy.

Rozbudowana siatka kluczowych kontaktów pozwoli zakupić mieszkanie, znaleźć odpowiedni dom lub apartament. Większość formalności i cały skomplikowany proces zakupu będzie po naszej stronie. Doradzimy także korzystne formy finansowania przy współpracy z ekspertami finansowymi. 

W przypadku zakupu apartamentu inwestycyjnego oferujemy naszym klientom możliwość powierzenia swojego apartamentu w ręce profesjonalnego operatora - Dream Apart. Zapewniamy kompleksową obsługę zarządzania krótkoterminowym najmem apartamentów oraz profesjonalne zarządzanie nieruchomością. Opieramy się na najbardziej popularnym modelu biznesowym - podziale od zysku od wygenerowanego przychodu z wynajmu. Zaufało nam już ponad 100 klientów - dołącz do nich. 

W ramach kompleksowego doradztwa dla Klientów:

  • Przygotujemy ofertę nieruchomości dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Wesprzemy kompleksowo  obsługę transakcji zakupu nieruchomości
  • Doradzimy w zakresie kompleksowego wykończenia anieruchomości przy współpracy z biurami projektowymi
  • Doradzimy i pomożemy w finansowaniu inwestycji. Porównamy oferty finansowania w kilkunastu bankach i pomożemy przejść przez wszystkie formalności kredytowe.
  • Zmaksymalizujemy zyski pochodzące z najmu krótkoterminowego dzięki współpracy z Dream Apart. 
Ulubione ()