Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych

Dream Estate / Oferta / Sprzedaż nieruchomości inwestycyjnych

Sprzedaż nieruchomości inwestycyjnych

Rynek nieruchomości – niezależnie od trendów finansowych i wahań koniunktury – stanowi stabilną propozycję inwestycyjną. Aby wykorzystać jej pełen potencjał, potrzeba wiedzy i zbieranego przez lata praktycznego doświadczenia. Stawianie pierwszych kroków na rynku nieruchomości ułatwi Państwu zaufany partner. Szeroki wachlarz usług Dream Estate obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy luksusowe apartamenty wakacyjne oraz condohotele w najlepszych lokalizacjach – górskich i nadmorskich kurortach. 

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu na rynku najmu krótkoterminowego, doradzamy naszym Klientom przy zakupie inwestycji, która najlepiej spełni ich oczekiwania i przełoży się na zakładany rezultat finansowy. Dream Estate wprowadzi Państwa w świat inwestycji w wynajem krótkoterminowy, zapewniając pełne wsparcie na wszystkich etapach.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych Klientów potrzebuje przewodnika na wymagających podejściach rynku nieruchomości. Dzieląc się swoim kapitałem praktycznej wiedzy, ułatwiamy im wytyczenie szlaku do własnego celu inwestycyjnego.

W ramach proponowanych usług: 

  • Pomagamy przy finansowaniu i ubezpieczeniu lokalu, co przekłada się na usprawnienie procesu zakupu.
  • Pomagamy w znalezieniu nieruchomości na sprzedaż według wytycznych Klienta.
  • Dysponujemy również obiektami hotelowymi i gruntami inwestycyjnymi pod budowę hoteli i apartamentów wakacyjnych.

Podejmując współpracę z Dream Estate zyskują Państwo gwarancję zainwestowania pieniędzy w przekonujący i poparty analizami projekt biznesowy, który w niedalekiej przyszłości przyniesie realne zyski.

Ulubione ()